Jeśli chcesz cieszyć się dobrym stanem swoich mebli, jednocześnie zapewniając Twojemu kotu odpowiednie warunki rozwoju i możliwość pielęgnowania pierwotnych instynktów, zdecyduj się na zakup drapaka. W zależności od preferencji Twojego zwierzaka, możesz wybrać model poziomy bądź pionowy o rozbudowanej, atrakcyjnej dla pupila konstrukcji.

Jako jedyny przedstawiciel firmy CanadianCat, oferujemy profesjonalne drapaki dla kotów, które zostały opracowane z myślą o zwierzętach oraz ich opiekunach, będąc wyjątkowym dodatkiem do wnętrza.

W naszym asortymencie dostępne są modele poziome, które dzięki swojej oryginalnej formie, doskonale prezentują się w domu. Ich kształt, pozwala kotu rozciągać mięśnie oraz pielęgnować pazury, co jest niezwykle ważne dla jego stabilnego rozwoju. Na uwagę zasługują również pionowe drapaki. Sklep internetowy oferuje oferuje wersje, które mogą dodatkowo pełnić funkcję legowiska bądź placu zabaw. Dzięki temu, ochronisz swoje meble przed uszkodzeniami i, zapewniając pupilowi poczucie bezpieczeństwa, niezbędne dla jego zrównoważonego rozwoju.

W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczących naszych akcesoriów dla zwierząt, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl